Ogród

Urlop w Mechelinkach jako propozycja doskonałego odpoczynku nad polskim morzem

Urlop w Mechelinkach to opcja doskonałego wypoczynku nad polskim morzem. Pobyt w kameralnej atmosferze jest zagwarantowany, jeżeli zarezerwuje się Apartament Mechelinki. Mechelinki to miasteczko pomiędzy drogą do Gdyni oraz Redy. Niewielki kurort w pobliżu wielkich miast to doskonały kompromis dla dużej liczby urlopowiczów.

W urokliwej miejscowości można na plaży zobaczyć kaszubskie kutry rybackie. Warto również odwiedzać Rezerwat Przyrody Mechelińskie Łąki. W miasteczku można znaleźć wiele obiektów gastronomicznych. Apartament Mechelinki znajduje się przy ulicy Regatowej, nad samym morzem. Odległość do plaży z pięknym molo to zaledwie cztery minuty. W miejscowości tej można odwiedzić Torpedownię, a więc zabytkową halę montażową niemieckich torped.

Warto również zobaczyć punkt widokowy – Aleję Zasłużonych Ludzi Morza. Co istotne, Mechelinki można rezerwować nie tylko w sezonie, ale przez cały rok. Można więc w tym miejscu spędzić Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, ferie lub najzwyczajniej cieszyć się świeżym powietrzem o dowolnej porze roku. Luksusowy apartament będzie nadawać się równocześnie na krótsze, jak i długie pobyty, bo jest kompleksowo urządzony. Na witrynie internetowej umieszczony jest dokładny opis udostępnionych atrakcji w Trójmieście i opcje spędzenia wolnych chwil.

Więcej wiadomości udzielą właściciele mieszkania. Dane kontaktowe to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciele są dostępni pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Elegancko wyposażony apartament Mechelinki w pobliżu Trójmiasta jest miejscem zalecanym przez gości. Miejsce to polecane jest dla dużej liczby osób, z uwagi na to, że może tutaj zamieszkać nawet 6 osób. To  dobra alternatywa dla osób, które nie chcą spędzić wakacji w dużych miejscowościach wypoczynkowych. Dobrze będzie się tym zasugerować, gdy ma się wprost takie oczekiwania.