Budownictwo

Spersonalizowanie wykonywane projekty wnętrz w ramach realizacji pod klucz

Nowatorskie nastawienie do wykonywania projektów wnętrz to specjalność studia ZEN. Nie ma w tym wypadku znaczenia, czy projekty zrealizowane są dla klientów prywatnych, czy dla przedsiębiorców. Realizowanie usług dotyczy nie tylko projektu, ale https://www.zen-art.eu/ udzieli wsparcia w wyborze mebli oraz całego wyposażenia.

W wypadku mniejszych powierzchni eksperci zabiegają o to, aby utrzymana była przestronność. Natomiast kiedy pomieszczenia są duże, zabiega się o zachowanie kompletnej aranżacji pod kątem wyposażenia i kolorystyki. Dzięki temu, że realizacja zlecenia jest kompleksowa i odbywa się etapami, można oczekiwać wszystko potoczy się sprawnie. Zespół architektów specjalizuje się w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, skandynawskich, glamour, lecz też klasycznych.

Jeżeli zaś klient chce uzyskać projekt oryginalny, to specjaliści nie boją się proponować wizualizacji z różnych nurtów architektury. Rzetelność, kreatywne podejście, elastyczność w działaniu i nietuzinkowe rozwiązania to wyznaczniki, jakimi kierują się architekci wnętrz ze wskazanego studia. Wystarczy sprawdzić portfolio ZEN, żeby nabrać o tym przekonania. Poza architektami wnętrz nad codzienną pracą będą czuwać też specjaliści z zakresu obsługi realizacji inwestycji. Wiedza na temat branży i zasad designu sprawia, że cały zespół realizuje swoje obowiązki solidnie.

Studio nawiązuje współpracę z marką KAMAR, w zakresie wykonania elementów umeblowania na wymiar. To spełni oczekiwania klientów. Elementy umeblowania są wykonywane tak samo dla klientów indywidualnych, jak i dla dowolnych instytucji. Wszystko wykonywane jest rzetelnie i zgodnie ze wstępnymi ustaleniami. Wykonywane mogą być: meble kuchenne, szafy i garderoby, meble do łazienki, regały i biblioteki, meble do biura oraz przeróżne zabudowy meblowe. Klienci mogą liczyć na transport oraz zamontowanie zamawianych mebli. To sprawia, że są zadowoleni z usług.