Przemysł

Pchły, karaluchy oraz prusaki – jak z nimi walczyć?

Proponowana przez nas dezynfekcja karaczanów, likwidacja karaluchów, jest nie tylko bardzo efektywna, ale także dzięki latom doświadczenia wybitnie bezpieczna. Używane przez nas środki, do dezynsekcji są używane w taki sposób, aby nie zagrozić żadnemu żyjącemu stworzeniu w domu, przed nieproszonymi robalami oraz owadami.

Wynajmując nas w zapewniasz sobie, iż praca zostanie wykonana nie tylko dokładnie, ale w głównej mierze bezpiecznie. Dezynsekcja metodą zamgławiania – ze względu na to, jak niektóre insekty są małe, niezmiernie ciężko jest je złapać.

Właśnie dlatego w tej metodzie użytkuje się mgłę, która to naturalnie dzięki własnej przenikalności, swobodnie dostaje się nawet w najtrudniej dostępne miejsca. W ten sposób wszystkie prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, osy, szerszenie, rybiki cukrowe, pchły, wszy, muchy, komary oraz inne nie będą stanowić dla nas problemu – rekomendujemy dezynsekcja. Kiedy robaki wchodzą w styczność z mgłą, to niesłychanie szybko oraz zatruwają, co prowadzi do ich zgonów.

Wykorzystując tę metodę, musimy jednakże pamiętać, by przed rozpyleniem mgły wszystko całkowicie przygotować, bowiem stosowanie mgły na insekty może mieć zły wpływ na artykuły spożywcze. Stosowanie tego rodzaju metody, może być wybitnie popłatne oraz rzeczowe w przeróżnych miejscach jak, chociażby: dezynsekcja prusaków, dezynsekcja karaluchów, dezynsekcja mrówek, dezynsekcja pluskiew domowych, dezynsekcja rybików domowych, dezynsekcja obrzeżków gołębich.

Dezynsekcja metodą gazowania w pomieszczeniu – dzięki dzisiejszym osiągnięciom nauk, możemy bez kłopotu stworzyć gaz, który pozwoli nam łatwo zabić nasze niechciane insekty. Rozpylając gaz w pomieszczeniu, pozostawiamy je zamknięte na 12 – 48h, by w następnej kolejności zdołać zapomnieć o kłopocie. Insekty zatruwają się gazem, a my nie mamy już problemów. Tego rodzaju metoda może okazać się porządnym rozwiązaniem problemu w sytuacjach takich jak: dezynsekcja os, dezynsekcja szerszeni, dezynsekcja pcheł, dezynsekcja wszy, dezynsekcja much, dezynsekcja komarów.