Budownictwo

Oferta przedsiębiorstwa BIOS dla właścicieli firm

Przynosząca dobre rezultaty dezynsekcja realizowana w BIOS polega na tym, że usunięte są owady latające oraz biegające. Ich obecność w pomieszczeniu może być związana z ryzykiem przenoszenia chorób wśród ludzi i zwierząt. Może też zaistnieć ryzyko zakażenia żywności. I to dokładnie wówczas dezynsekcja jest wskazana. Przykładowo, w branży spożywczej procedura ta jest uregulowana przez rozporządzenia Ministra Zdrowia. BIOS stosuje metody, dopasowując je indywidualnie do konkretnych przypadków. Techniki mechaniczne to pułapki wyłapujące owady. Techniki fizyczne to ozonowanie i metody z wykorzystaniem pary.

Stosowane są także metody chemiczne, a więc preparaty likwidujące owady. Metody biologiczne zastosowane są do innych owadów, komplikujących życie i pracę albo szkodliwych dla kondycji zdrowotnej. Są to: pluskwy, szerszenie, muchy, osy, pchły, karaluchy oraz omacnice. Po przeprowadzonej procedurze zleceniodawca dostaje gwarancję, zatwierdzoną certyfikatem. Najczęściej realizowana jest dezynsekcja pluskiew, przy zastosowaniu innowacyjnego sprzętu, co daje gwarancję, że usługa będzie zrobiona wzorowo.

Na dezynsekcję zrobioną przez firmę BIOS decydują się: zakłady produkcyjne w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, młyny, placówki służby zdrowia, punkty sprzedaży, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie oraz obiekty publiczne. Inne udostępnione usługi to zwalczanie prusaków karaluchów, jakie również realizowane są na wysokim poziomie. Każda dezynsekcja jest wykonana w zgodzie z zapisami prawa i na bazie ustaleń, jakie zostają podane zleceniodawcom wcześniej. Klienci dokładnie są zorientowani, w jakim momencie będą mogli wrócić do mieszkania lub do pracy w biurze i nie martwią się, że w grafiku cokolwiek mogłoby się zmienić.