Budownictwo

Niezawodne piece do wytopu metali kolorowych

Idealne piece do wytopu metali kolorowych proponuje Energoel. Modele PDP – 3 doskonale sprawdzają się, gdy ilość metali kolorowych nie jest za wielka w laboratorium. Mogą to być: złoto, srebro oraz platyna. Dla klientów dostępne są modele współpracujące z tyglami ceramicznymi a także wersje posiadające tygiel grafitowy. Pojemność tygli to około 50 ml.

Charakterystyka techniczna urządzeń wskazana jest pod adresem https://energoel.pl/produkt/piec-indukcyjny-seria-pdp/ i sugeruje, że opłaca się w takie piece się zaopatrzyć pod wyznaczone zastosowanie. Niskie straty mocy mają przełożenie w zredukowaniu kosztów wykorzystania, powiązanych z mniejszym zapotrzebowaniem na energię elektryczną. W przedsiębiorstwie stosowany jest oryginalny system IPM – EnergoEl. To on pozwala na optymalne oraz zautomatyzowane dostosowanie mocy urządzeń do zmiennych parametrów wsadu. Imponująca sprawność energetyczna oddziałuje na dynamikę nagrzewania. Maszyny ciepłownicze mają małą masę i niewielkie rozmiary.

Dlatego nawet wtedy, gdy powierzchnia jest ograniczona sprawdzą się świetnie. Każda maszyna wykonana jest z użyciem hartowania indukcyjnego, wobec czego można dostosować do pewnych czynności. Można też korzystać z lutowania twardego lub miękkiego. Zleceniodawcy doceniają to, że usługi są wykonane w zgodzie z ich wymaganiami. Opis usług zaprezentowany jest na stronie marki. Przedsiębiorcy są zawsze zadowoleni.

Przemysłowe piece wyróżnia: duża bezawaryjność, imponująca wydajność, imponująca wydajność w obrocie energią, opcja automatyzacja procesów, łatwa obsługa, operowanie temperaturą, kompaktowa budowa, małe rozmiary, bardzo dobry wpływ na środowisko oraz opcja użycia pewnych opcji, zależnie od oczekiwań klienta. Ze względu na to, że są to piece bardzo rozbudowane, można liczyć na ich sprawne funkcjonowanie. Wskazana firma ciągle podąża za oczekiwaniami zleceniodawców w zakresie wytwarzanych pieców.