Przemysł

Cechy tynku akrylowego, oferowanego przez firmę GREINPLAST

Cechy tynku akrylowego, oferowanego przez przedsiębiorstwo GREINPLAST powodują, że klienci z chęcią go nabywają. Przede wszystkim, tynki akrylowe jest uodporniony na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Jest to także materiał elastyczny, jaki wykazuje dużą odporność mechaniczną.

Cechuje go doskonała przyczepność do podłoża. Uniwersalne wykorzystanie tynku akrylowego to następny powód motywujący do kupna. Znaczy, że tynk może być zastosowany na nowszych, jak i na odnawialnych podłożach mineralnych. Atuty estetyczne oraz bogata kolorystyka powodują, że kupujący z chęcią zaopatrują się w ten typ farby. Tynk oferowany jest w wersji od razu gotowej do wykorzystania, co sprawia, że jego nałożenie nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Sprzedawany tynk powstał na podstawie innowacyjnych technologii. Dlatego będzie nadawać się do ułożenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, czy wapiennym. Tynk akrylowy można nałożyć po dwudziestu ośmiu dniach od położenia podłoża. Ten typ tynku sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Należy nałożyć go po minimum trzech dniach od ich wykonania. Paleta barw jest ukazana przez producenta i można się z nią zaznajomić na witrynie. O ile kupujący chcą, mogą dobrać dowolny kolor.

Abstrahując od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można to uzyskać. W sklepie tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach 25 kg. Kupujący mogą obeznać się z opisem na stronie. Do ich wglądu pozostają także: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu. Efektywność oraz prędka aplikacja są dowodem na to, że opłaca się wybrać ten konkretny preparat. W jego składzie uwzględniona jest specjalna kombinacja środków biobójczych, co ogranicza rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten rodzaj tynku jest umieszczony.